contactpersonen

Voorzitter: Henk Takens telefoon: 0598-432807 email: h-takens@home.nl

Secretaris: Brechtje Oosterhuis  telefoon: 06-54317022 email: brechtjedoornbos@hotmail.com

Penningmeester: Jeroen Katuin telefoon: 0598-430839 email: jkatuin@hetnet.nl

Ledenadministratie: Onno Bosman telefoon: 0598-431794 email: onno.bosman@kpnplanet.nl

Baanbeheer: Bert Kleine: telefoon: 0598-431929 email: bertgieneke@ziggo.nl

Activiteiten Heren/Dames “30+”: Bert Steenhuizen telefoon: 0598-432384 email: bert.steenhuizen@ziggo.nl

Kantine telefoon (i.h.a. bereikbaar tijdens activiteiten): 06-21870225 

Kantine (voorraad): Harry Westerhof 06-54656573 email: westerhof.harry1@gmail.com

Kantine (kantinedienst):Trudy Takens telefoon: 0598-432807 email: trudytakens@planet.nl

Training: Henk Takens telefoon: 0598-432807 email: h-takens@home.nl

Clubkampioenschappen: Onno Bosman telefoon: 0598-431794 email: Onno.Bosman@kpnplanet.nl

Competitie: Fred Halsema telefoon: 0598-431051 email: fredhalsema@telfort.nl

Jeugd: Ria Keizer telefoon: 06-30144954 email: riakeizer@kpnplanet.nl

Sponsoring: Bert Steenhuizen telefoon: 0598-432384 email: bert.steenhuizen@ziggo.nl

OGTB: Thijs Oosterhuis telefoon: 06-54970975 email: thys@wxs.nl